Forumowa/Gra Naruto nieZapraszam!

Naruto gra dla DOBRYCH GRACZY!!!!


#1 2008-09-19 12:24:30

niemam

http://www.classic-castle.com/forum/images/ranks/champion.gif

Punktów :   

Opis

Umiejętności: - Ataki żywiołowe, Hokou jest doświadczony w każdym z żywiołów, może spowodować każdego rodzaju klęskę żywiołową, używa także GenJutsu.
Element: - Iluzja (Bóg Iluzji)

Hokou to demon wyglądający jak pięcio-ogoniaty pies o białej sierści. Każdy z jego pięciu ogonów reprezentuje inny element: Wiatr, Wodę, Ziemię, Elektryczność i Ogień. Użycie tych ogonów może spowodować katastrofalne szkody, uderzenie wszystkimi naraz powoduje bardzo potężne trzęsienie ziemi. Hokou może czerpać elementarną energię z natury. Hokou jest także Bogiem Iluzji. Przy pierwszym ogonie może on tworzyć trzęsienie ziemi używając elementu ziemi. Przy drugim ogonie używa żywiołu powietrza, przydaje się on do odpychania przeciwnika na spore odległości. Przy trzecim ogonie potrafi władać elektrycznością, potrafi stworzyć coś w rodzaju tarczy, jednak jeżeli dotknie jej woda, użytkownik zginie. Czwarty ogon daje użytkownikowi władzę nad wodą, a dokładniej tworzenie rękoma fal o wysokości do 10 metrów. Przy piątym ogonie użytkownik zmienia się w Hokou, posiada już wszystkie żywioły łącznie z żywiołem ognia(pluje kulami ognia z pyska), które są 2 razy silniejsze niż wcześniej. Do tego użytkownik może przy piątym ogonie tworzyć iluzję takich ataków, nie kosztują one ani trochę chakry.
Przy pierwszym ogonie zręczność Jinchuuriki jest większa 2x
Przy drugim ogonie zręcznośc wzrasta o troszke więcej
Przy trzecim ogonie dostaje się 5000 chakry
Przy czwartym ogonie wzrasta szybość o 2 x
Przy piątym ogonie wzrasta szybkość jeszcze troszke


Imie:Kilerson SayijanJin
Dobry Ninja
Wioska:Ukryta w Liściach
Opis: Nie znałem swoich rodziców,Gdy miałem rok przygarnęła mnie jakaś rodzina,w której był już jakiś dzieciak...Miał na imię Daru,w sumie się lubiliśmy ale to jego rodzina faworyzowała ponieważ miał Kyuubiego i Byakugan...Lecz pewnego dnia na nasz dom napadł Sasuke..Wtedy postanowiliśmy że pomścimy naszą rodzine Sekishio...Gdy miałem 12 lat Fear zapieczętował we mnie Demona Raiju...Wtedy to naprawde sstaliśmy się braćmi...
Wyglad: Dłuższe Oklapnięte Blond włosy...Nie wielka szrama na oku..Same oczy Niebieskie...
Strój:Idealnie tak jak na Avku,Czasem strój ANBU
Broń'e:2 lekkie Miecze zawieszone skrzyżnie na plecach,Nunchako w pokrowcach na udach...reszta w zwoju broni...
Kekken Genkai: SSJ 4 Lvl.
Precyzja w Jutsu: SayijJutsu
Pieczęć: Raiju 2 lvl
Klan: SayijanJin
Ranga: Specjal Jounin
Organizacja: ANBU
Umiejętności: Wszystkie Potrzebne
Jutsu:Wszystkie Potrzebne
Chakra:Max
Złoto (G): Dużo
Walki Wygrane: 0
Walki Przegrane: 0
Misje:
D- 0
C- 0
B- 0
A- 0
S- 0
Zwierzak:
Imię:Martens
Rasa:świnka
Wiek:1 miesiąc
Wygląd:cały biały/kremowy,Złota zbroja,Opaska liścia na dupie
Jutsu:Wszystkie Potrzebne
Umiejętności:Wszystkie potrzebne
Kekke Genkai:Byakugan Lvl 3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl